יום שני, 20 בפברואר 2012

מגבית חרום---


אל כל תורמי המוסדות שלום רב!
בימים אלו אשר אנו עומדים בסימן ״ תרמו ככל יכולתכם למען מנכלי״ם חסרי בונוס חודשי״ יצאנו במגבית חרום רצינית ודחופה מאין כמוה.
אנו קוראים בזה לכל רבבות אלפי בני ישראל העשירים, העשירים מאוד והמולטי-מיליונרים, אנא תרמו בעין יפה, בנפש חפיצה וללא קבלה למס הכנסה.
הן ידוע בשער בת רבים מראהו העלוב של מגבעת מנכ״ל המוסדות, אשר פגעי הזמן נעצו בה שינייה ללא רחם וכבר לאחר חודש מהרכישה אין מראה הסרט נוצץ כראוי.
אהויה!
ולא זו אלא אף זו, גברה ידם של שונאי ישראל והעירייה אסרה על מנכ״ל המוסדות לבנות קומה נוספת מעל דירתו להשכרה לזוגות צעירים וחסרי יכולת מרובה.
ולא נחה ידם של שונאי ישראל עד שצילמו ופרסמו ברשעתם הרבה את 12 רכבי הקודש המשמשים את המנכל מעת לעת. דבר שגרם עוגמת נפש מרובה למס ההכנסה שתמהו מניין הממון לכל זה.
ועל כן אמרנו אל ליבנו, הן בני ישראל רחמנים בני רחמנים הם וודאי וודאי ירתמו חושים להצלת מנכ״ל המוסדות שליט״א.
על כן בעצת אישי ציבור וגבאים קדושים, הוחלט לצאת במבצע התרמות מיוחד ובו יתבקש כל איש ואיש לתרום ככל יכולתו על פי סדר העדיפויות להלן:
בראש ובראשונה יש לתרום את הספה הביתית וארון הספרים. זאת מכיוון ששויים רב ביותר ובאם כולם יעשו כן, מכוח זה בלבד יוכל המנכ״ל לעמוד על רגליו כבימים ימימה.
לאחר מכן  במידה ושווי הספה וארון הספרים אינם עולים על 5000 שח, יש  לגשת ולהתרים כל מאן דאפשר.
ובעזרת ה׳ נזכה לפנק את המנכ״ל בווילה נוספת בזכותכם, ואולי אף בהכפלת צי הרכבים העומדים לרשותו (תלוי במידת רצינות התורמים).
סמוכים אנו ובטוחים כי הציבור לא ישאר אדיש ויתאמץ מאוד להשגת המטרות הנפלאות הנ״ל.
בברכת ״מי פתי יסור הנה״ וברחשי תודה מרובים, צוות הנהלת המוסדות, העובדים, וכל הקרובים לצלחת.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה